Kontrolirajte svoje zdravlje u poliklinikama Sunce

Otvorenje nove Poliklinike Sunce u Zagrebu bila je prekretnica u području zdravstvenih osiguranja i medicinske dijagnostike.

Otvorenje nove Poliklinike Sunce u Zagrebu bila je prekretnica u području zdravstvenih osiguranja i medicinske dijagnostike.

O POLIKLINICI

Poliklinike Sunce opremljene su svim najsuvremenijim uređajima za dijagnostiku, s kojima rade vrhunski liječnici, a cjelovitu zdravstvenu uslugu upotpunjuju sve laboratorijske pretrage, za koje su nalazi gotovi u najkraćem mogućem roku. Osim osiguranicima Sunce osiguranja, Poliklinike su otvorene i za sve pacijente koji žele vrhunsku medicinsku uslugu, uz uobičajene načine plaćanja. Iz godine u godinu sve veći broj pacijenata dokazuje kvalitetu usluga Poliklinike Sunce.

USLUGE

Interna medicina, radiologija, kirurgija/proktologija i dermatologija, plastična kirurgija, fiziklana medicina i rehabilitacija, oftalmologija, neurologija, urologija, medicina rada, ginekologija, citologija, otorinolaringologija, ortopedija, medicinsko biokemijski laboratorij, ostalo.

KONTAKT

Poliklinika Sunce - Zagreb

Adresa: Park prijateljstva 1
Tel: +385 (0)1 3046 666
Fax: +385 (0)1 3040 000

Adresa: Trnjanska cesta 108
E-mail: poliklinika-sunce@sunce.hr

 

Poliklinika Sunce - Varaždin

Adresa: Zagrebačka 51 - 42000 Varaždin
Tel: +385 (0)42 500 555
Fax: +385 (0)42 500 500
E-mail: poliklinika-varazdin@sunce.hr

 

Poliklinika Sunce - Osijek

Adresa: Gundulićeva 5a - 31000 Osijek
Tel: +385 (0)31 494 555
Fax: +385 (0)31 494 580
E-mail: poliklinika-osijek@sunce.hr

 

Poliklinika Sunce - Slavonski Brod

Adresa: Petra Svačića 1a - 35000 Slavonski Brod
Tel: +385 (0)35 415 200
Fax: +385 (0)35 415 201
E-mail: poliklinika-sl.brod@sunce.hr

 

Poliklinika Sunce - Rijeka

Adresa: Riva 8 - 51000 Rijeka
Tel: +385 (0)51 205 400
Fax: +385 (0)51 205 409
E-mail: poliklinika-rijeka@sunce.hr

 

Poliklinika Sunce - Pula

Adresa: Verudela 8 - 52000 Pula
Tel: +385 (0)52 394 620
Fax: +385 (0)52 394 622
E-mail: poliklinika-pula@sunce.hr

 

Poliklinika Sunce - Zadar

Adresa: Put Murvice 16 - 23000 Zadar
Tel: +385 (0)23 301 450
Fax: +385 (0)23 301 457
E-mail: poliklinika-zadar@sunce.hr

 

Poliklinika Sunce - Split

Adresa: Varaždinska 54 - 21000 Split
Tel: +385 (0)21 453 810
Fax: +385 (0)21 453 820
E-mail: poliklinika-split@sunce.hr




 

Vikend Planer