RASPORED SVJETSKOG NOGOMETNOG PRVENSTVA U RUSIJI 14.6. do 15.7. 2018.

Za lakše planiranje vikenda imajte na umu.....;)
Hrvatska - Nigerije subota 16. lipnja u 21.00 h. u Kalinjingradu .
Hrvatska - Argentina četvrtak 21. lipnja u 20:00 h u Nižnji Novgorodu,
Hrvatska - Island utorak 26. lipnja u 20.00 h u Rostov na Donu

Za lakše planiranje vikenda imajte na umu.....;)
Hrvatska - Nigerije subota 16. lipnja u 21.00 h. u Kalinjingradu .
Hrvatska - Argentina četvrtak 21. lipnja u 20:00 h u Nižnji Novgorodu,
Hrvatska - Island utorak 26. lipnja u 20.00 h u Rostov na Donu

U susret SVIJETSKOM NOGOMETNOM 
 
Date Match Teams City
 
14.06.2018 № 1 Russia - Saudi Arabia 6 p.m. (local time) Moscow
15.06.2018 № 2 Egypt - Uruguay 5 p.m. (local time) Ekaterinburg
15.06.2018 № 3 Portugal - Spain 9 p.m. (local time) Sochi
15.06.2018 № 4 Morocco - Iran at 6 p.m. (local time) St. Petersburg
16.06.2018 № 5 France - Australia 1 p.m. (local time) Kazan
16.06.2018 № 6 Peru - Denmark 7 p.m. (local time) Saransk
16.06.2018 № 7 Argentina - Iceland at 4 p.m. (local time) Moscow, Spartak
16.06.2018 № 8 Croatia - Nigeria 9 p.m. (local time) Kaliningrad
17.06.2018 № 9 Brazil - Switzerland 9 p.m. (local time) Rostov
17.06.2018 № 10 Costa Rica - Serbia 4 p.m. (local time) Samara
17.06.2018 № 11 Germany - Mexico 6 p.m. (local time) Moscow
18.06.2018 № 12 Sweden - Korea Republic 3 p.m. (local time) Nizhny Novgorod
18.06.2018 № 13 Belgium - Panama 6 p.m. (local time) Sochi
18.06.2018 № 14 Tunisia - England 9 p.m. (local time) Volgograd
19.06.2018 № 15 Poland - Senegal 6 p.m. (local time) Moscow
19.06.2018 № 16 Colombia - Japan 3 p.m. (local time) Saransk
19.06.2018 № 17 Russia - Egypt 9 p.m. (local time) St. Petersburg
20.06.2018 № 18 Uruguay  - Saudi Arabia 6 p.m. (local time) Rostov
20.06.2018 № 19 Portugal - Morocco at 3 p.m. (local time) Moscow
20.06.2018 № 20 Iran - Spain 9 p.m. (local time) Kazan
21.06.2018 № 21 France - Peru 8 p.m. (local time) Ekaterinburg
21.06.2018 № 22 Denmark - Australia 4 p.m. (local time) Samara
21.06.2018 № 23 Argentina - Croatia at 9 p.m. (local time) Nizhny Novgorod
22.06.2018 № 24 Nigeria - Iceland 6 p.m. (local time) Volgograd
22.06.2018 № 25 Brazil - Costa Rica 3 p.m. (local time) St. Petersburg
22.06.2018 № 26 Serbia - Switzerland 8 p.m. (local time) Kaliningrad
23.06.2018 № 27 Germany - Sweden 9 p.m. (local time) Sochi
23.06.2018 № 28 Korea Republic - Mexico 6 p.m. (local time) Rostov
23.06.2018 № 29 Belgium - Tunisia 3 p.m. (local time) Moscow
24.06.2018 № 30 England - Panama 3 p.m. (local time) Nizhny Novgorod
24.06.2018 № 31 Poland - Colombia 9 p.m. (local time) Kazan
24.06.2018 № 32 Japan - Senegal 8 p.m. (local time) Ekaterinburg
25.06.2018 № 33 Uruguay - Russia 6 p.m. (local time) Samara
25.06.2018 № 34 Saudi Arabia - Egypt 5 p.m. (local time) Volgograd
25.06.2018 № 35 Iran - Portugal 9 p.m. (local time) Saransk
25.06.2018 № 36 Spain - Morocco at 8 p.m. (local time) Kaliningrad
26.06.2018 № 37 Denmark - France 5 p.m. (local time) Moscow
26.06.2018 № 38 Australia - Peru 5 p.m. (local time) Sochi
26.06.2018 № 39 Argentina - Nigeria at 9 p.m (local time) St. Petersburg
26.06.2018 № 40 Iceland - Croatia 9 p.m. (local time) Rostov
27.06.2018 № 41 Serbia - Brazil 9 p.m. (local time) Moscow
27.06.2018 № 42 Switzerland - Costa Rica 9 p.m. (local time) Nizhny Novgorod
27.06.2018 № 43 Korea Republic - Germany 5 p.m. (local time) Kazan
27.06.2018 № 44 Mexico - Sweden 7 p.m. (local time) Ekaterinburg
28.06.2018 № 45 England - Belgium 8 p.m. (local time) Kaliningrad
28.06.2018 № 46 Panama - Tunisia 9 p.m. (local time) Saransk
28.06.2018 № 47 Japan - Poland 5 p.m. (local time) Volgograd
28.06.2018 № 48 Senegal - Colombia 6 p.m. (local time) Samara
30.06.2018 № 49 (1A + 2B) 9 p.m. (local time) ⅛ Final Sochi
30.06.2018 № 50 (1C + 2D) 5 p.m. (local time) ⅛ Final Kazan
01.07.2018 № 51 (1B + 2A) 5 p.m. (local time) ⅛ Final Moscow
01.07.2018 № 52 (1D + 2C) 9 p.m. (local time) ⅛ Final Nizhny Novgorod
02.07.2018 № 53 (1E + 2F) 6 p.m. (local time) ⅛ Final Samara
02.07.2018 № 54 (1G + 2H) 9 p.m. (local time) ⅛ Final Rostov
03.07.2018 № 55 (1F + 2E) 5 p.m. (local time) ⅛ Final St. Petersburg
03.07.2018 № 56 (1H + 2G) 9 p.m. (local time) ⅛ Final Moscow
06.07.2018 № 57 (W49 + W50) 5 p.m. (local time) ¼ Final Nizhny Novgorod
06.07.2018 № 58 (W53 +W54) 9 p.m. (local time) ¼ Final Kazan
07.07.2018 № 59 (W51 + W52) 9 p.m. (local time) ¼ Final Sochi
07.07.2018 № 60 (W55 +W56) 6 p.m. (local time) ¼ Final Samara
10.07.2018 № 61 (W55 +W56) 6 p.m. (local time) ½ Final St. Petersburg
11.07.2018 № 62 (W59 +W60) 9 p.m. (local time) ½ Final Moscow
14.07.2018 № 63 (L61 + L62) 5 p.m. (local time) Third place St. Petersburg
15.07.2018 № 64 (W61 +W62) 6 p.m. (local time) Final Moscow
Vikend Planer
Vikend Planer