×

Otvorena sezona skijanja i sanjkanja 2025. na SRC PLATAK

Na Badnjak je službeno počela sezona skijanja i sanjkanja u regionalnom sportsko-rekreativnom i turističkom centru Platak. Prvog dana skijašima su na raspolaganju bile pokretne trake Radeševo i Baby lift, dok se 25. prosinca otvorila i pokretna traka Pribeniš te Turistička staza. Vrh Radeševa na žalost nema dovoljno snijega za pripremu staze za skijanje.

Add to my plan
Print
Send inquiry
Listaj

Ove sezone novost na Platku su i tri staze označene za turno skijanje, izrađene od strane djelatnika Platka koje započinju istaknutim žutim oznakama te su cijelom dužinom obilježene crveno bijelim trakama. Riječ je o stazama Radeševo 1, Radeševo 2 te Radeševo 2a.

Iz Platka kažu : “Molimo skijaše da koriste označene staze koje su napravljene zbog sve većeg broja korisnika i s ciljem da se ovaj popularni oblik skijanja učini što sigurnijim.”


Add to my plan
Print
Send inquiry

2025. © vikendplaner.info   info@vikendplaner.info   Maksimirska 109, Zagreb

Icons made by Freepik from www.flaticon.com