×

Raspored i rezultati finalnih utakmica europskog prvenstva EURO 2024.U nedjelju 14 srpnja u 21 sat finale ŠPANJOLSKA - ENGLESKA

Raspored i rezultati finalnih utakmica europskog prvenstva  EURO 2024.U nedjelju  14 srpnja u 21 sat finale ŠPANJOLSKA  - ENGLESKA

Nažalost, EURO se nastavlja bez Hrvatske. ČETVRTFINALE su na rasporedu u   UTORAK 9. srpnjaŠPANJOLSKA - FRANCUSKA (21:00, Munchen) SRIJEDA 10. srpnja: ENGLESKA  - NIZOZEMSKA  (21:00, Dortmund)  FINAEDJELJA 14. srpnja (21:00, Berlin) Sve utakmice možete gledati na Hrvatskoj televiziji.

 

Dodaj u plan
Isprintaj
Pošalji upit
Listaj

                                                                         POLUFINALE
UTORAK 9. srpnja:
ŠPANJOLSKA 2-1 FRANCUSKA (21:00, Munchen)

SRIJEDA 10. srpnja:
ENGLESKA 2  - 1 NIZOZEMSKA  (21:00, Dortmund)
                                                                            FINALE
NEDJELJA 14. srpnja (21:00, Berlin)
ŠPANJOLSKA - ENGLESKA

 

                                          OSMINA FINALA
SUBOTA 29. lipnja
Švicarska 2 - 0 Italija  (18:00, Berlin)
Njenmačka 2  - 0 Danska (21:00, Dortmund)

NEDJELJA 30. lipnja
Engleska 2  - 1 Slovačka (18:00, Gelsenkirchen)
Španjolska 4 -  1 Gruzija  (21:00, Koln)
PONEDJELJAK 1. srpnja:
Francuska 1  - 0 Belgija  (18:00, Dusseldorf)
Portugal  3. - 0 pen Slovenija  (21:00, Frankfurt)
UTORAK 2. srpnja
Rumunjska 0 - 3 Nizozemska (18:00, Munchen)
Austrija 1 - 2 Turska (21:00, Leipzig)

                                                       ČETVRTFINALE
PETAK 5. srpnja:
Njemačka 1 - 2 Španjolsla  (18:00, Stuttgart)
Francuska 0(5) -0( 3) Portuga  (21:00, Hamburg)
SUBOTA  6. srpnja:
Švicarska 1(3) - 1 (5) Engleska  (18:00, Dusseldorf)
Nizozemska  2-1 Turska  (21:00, Berlin)

                                                                         POLUFINALE
UTORAK 9. srpnja:
ŠPANJOLSKA - FRANCUSKA (21:00, Munchen)

SRIJEDA 10. srpnja:
ENGLESKA  - NIZOZEMSKA  (21:00, Dortmund)
                                                                            FINALE
NEDJELJA 14. srpnja (21:00, Berlin)

Koliko reprezentacija prolazi dalje, kako funkcionira turnir ? Na Euru 2024. sudjeluje 24 reprezentacije poredane u šest skupina. U osminu finala prolaze sve prvoplasirane i drugoplasirane reprezentacije u svojim skupinama uz dodatak. Dalje će proći i četiri najbolje trećeplasirane reprezentacije. Dakle, svaka utakmica je važna, svaki osvojeni bod i svaki postignuti pogodak.Najsitniji detalji mogu odlučiti u poretku trećeplasiranih reprezentacija, stoga svaku utakmicu treba odraditi na maksimalnoj razini.

SVI REZULTATI UTAKMICA PO GRUPAMA

PETAK  14. lipnja
Njemačka 5 -1  Škotska (21:00, Munchen) 1A

SUBOTA 15. lipnja
Mađarska 1 3 - Švicarska (15:00, Koln)  1A
Španjolska  3-0  HRVATSKA (18:00, Berlin) 1B
Italija 2 - 1 Albanija (21:00 Dortmund) 1B

NEDJELJA 16. lipnja
Poljska 1-2  Nizozemska (15:00, Hamburg) 1D
Slovenija 1-1  Danska (18:00, Stuttgart) 1C
Srbija  0-1 Engleska (21:00, Gelsenkirchen 1C

PONEDJELJAK 17.lipanj
Rumunjska  3-0 Ukrajina (15:00, Munchen) 1E
Belgija 0-1 Slovačka (18:00, Frankfurt) 1E
Austrija 0-1 Francuska (21:00, Dusseldorf) 1D

UTORAK 18.lipnja
Turska  3- 1 Gruzija (18:00, Dortmund) 1F
Portugal 2 -1  Češka (21:00, Leipzig) 1F

SRIJEDA 19.lipnja
HRVATSKA  2-2  Albanija (15:00, Hamburg) 2B
Njemačka 2 -0  Mađarska (18:00, Stuttgart) 2A
Škotska 1 -1  Švicarska (21:00, Koln)  2A

ČETVRTAK 20.lipnja
Slovenija  1-1 Srbija (15:00, Munchenu) 2C
Danska 1-1  Engleska (18:00, Frankfurt) 2C
Španjolska 1-0 Italija (21:00, Gelsenkirchen) 2B

PETAK 21. lipanj
Slovačka  1-2 Ukrajina (15:00, Dusseldorf) 2E
Poljska  1-3  Austrija (18:00, Berlin) 2D
Nizozemska 0 -0  Francuska (21:00, Leipzig) 2D

SUBOTA 22.lipnja
Gruzija  1-1  Češka (15:00, Hamburg) 2F
Turska 0 -3  Portugal (18:00, Dortmund 2F
Belgija 2 0 - Rumunjska (21:00, Koln) 2E

NEDJELJA 23. lipnja
Švicarska 1-1 Njemačka (21:00, Frankfurt) 3A
Škotska 0 -1  Mađarska (21:00, Stuttgart)   3A

PONEDJELJAK 24.lipnja
HRVATSKA 1 - 1 Italija (21:00, Leipzig) 3B

Albanija 0 - 1 Španjolska (21:00, Dusseldorf) 3B

UTORAK 25.lipnja
Nizozemska 2 - 3 Austrija (18:00, Berlin) 3D
Francuska 1 - 1 Poljska (18:00, Dortmund) 3D
Engleska 0 - 0 Slovenija (21:00, Koln) 3C
Danska 0 - 0 Srbija (21:00, Munchen) 3C
 
SRIJEDA 26.lipnja
Slovačka 1 - 1 Rumunjska (18:00, Frankfurt) 3E
Ukrajina 0 - 0  Belgija (18:00, Stuttgart) 3E
Gruzija 2 - 0 Portugal (21:00, Gelsenkirchen) 3F
Češka 1 - 2  Turska (21:00, Hamburg) 3F

     

SKUPINA A (Njemačka, Škotska, Mađarska, Švicarska)  SKUPINA B (Španjolska, HRVATSKA, Italija, Albanija)    SKUPINA C (Engleska, Danska, Srbija, Slovenija) SKUPINA D (Nizozemska, Francuska, Poljska, Austrija) SKUPINA E (Ukrajina, Belgija, Slovačka, Rumunjska )SKUPINA F (Portugal, Turska, Češka, Gruzija) Popis stadiona:

Berlin - Olimpijski stadion, kapacitet 74.461 München - Fussball Arena München, kapacitet 70.076 Dortmund - BVB Stadion Dortmund, kapacitet 65.849 Stuttgart - Stuttgart Arena, kapacitet 54.906 Gelsenkirchen - Arena AufSchalke, kapacitet 54.740 Frankfurt - Frankfurt Arena, kapacitet 54.697 Hamburg - Volksparkstadion, kapacitet 52.245 Düsseldorf - Düsseldorf Arena, kapacitet 51.031 Köln - Cologne Stadium, kapacitet 49.827 Leipzig - Leipzig Stadium, kapacitet 42.959


Dodaj u plan
Isprintaj
Pošalji upit

2024. © vikendplaner.info   info@vikendplaner.info   Maksimirska 109, Zagreb

Icons made by Freepik from www.flaticon.com