×

Raspored i rezultati odigravanja utakmica na Svjetskom nogometnom prvenstvu 2022. u Katru po hrvatskom vremenu

Raspored  i rezultati odigravanja utakmica na  Svjetskom nogometnom prvenstvu 2022.  u Katru  po hrvatskom vremenu

Četvrtfinale
petak      9. prosinca: 16.00 Hrvatska – Brazil (Lusail)               20.00 Nizozemska  – Argentina (Education City) 
subota  10. prosinca: 16.00 Maroko –   Portugal (Al Tumama)  20:00 Engleska  - Francuska (Al Bayt)

Dodaj u plan
Isprintaj
Pošalji upit
Listaj

PRVI KRUG REZULTATI
nedjelja, 20. studenoga:
17.00 Katar 0 –2 Ekvador (skupina A, stadion Al Bayt)
ponedjeljak, 21. studenoga:
14.00 Engleska 6– 2 Iran (skupina B, Kalifa International)
17.00 Senegal 0–2 Nizozemska (skupina A, Al Tumama)
20.00 SAD 1–1 Wales (skupina B, Ahmad bin Ali)
utorak, 22. studenoga:
11.00 Argentina 1 –2 Saudijska Arabija (skupina C, Lusail)
14.00 Danska 0 –0 Tunis (skupina D, Education City)
17.00 Meksiko  0–0 Poljska (skupina C, 974)
20.00 Francuska 4–1 Australija (skupina D, Al Janoub)
srijeda, 23. studenoga:
11.00 Maroko 0–0 HRVATSKA (skupina F, Al Bayt)
14.00 Njemačka 1–2 Japan (skupina E, Kalifa International)
17.00 Španjolska 7–0 Kostarika (skupina E, Al Tumama)
20.00 Belgija 1–0 Kanada (skupina F, Ahmad bin Ali)
četvrtak, 24. studenoga:
11.00 Švicarska 1–0 Kamerun (skupina G, Al Janoub)
14.00 Urugvaj 0–0 Južna Koreja (skupina H, Education City)
17.00 Portugal 3–2 Gana (skupina H, 974)
20.00 Brazil 2–0 Srbija (skupina G, Lusail)
petak, 25. studenoga:
11.00 Wales 0–2 Iran (skupina B, Ahmad bin Ali)
14.00 Katar 1–3 Senegal (skupina A, Al Tumama)
17.00 Nizozemska 1–1 Ekvador (skupina A, Kalifa International)
20.00 Engleska 0–0 SAD (skupina B, Al Bayt)
subota, 26. studenoga:
11.00 Tunis 0–1 Australija (skupina D, Al Janoub)
14.00 Poljska 2–0 Saudijkska Arabija (skupina C, Education City)
17.00 Francuska 2–1 Danska (skupina D, 974)
20.00 Argentina 2–0  Meksiko (skupina C, Lusail)

nedjelja, 27. studenoga:
11.00 Japan 0–1 Kostarika (skupina E, Ahmad bin Ali)
14.00 Belgija 0–2 Maroko (skupina F, Al Tumama)
17.00 HRVATSKA 4 –1 Kanada (skupina F, Kalifa International)
20.00 Španjolska 1–1 Njemačka (skupina E, Al Bayt)
ponedjeljak, 28. studenoga:
11.00 Kamerun 3–3 Srbija (skupina G, Al Janoub)
14.00 Južna Koreja 2–3 Gana (skupina H, Education City)
17.00 Brazil 1–0 Švicarska (skupina G, 974)
20.00 Portugal 2– 0Urugvaj (skupina H, Lusail)
utorak, 29. studenoga:
16.00 Nizozemska 2–0 Katar (skupina A, Al Bayt)
16.00 Ekvador 1–2 Senegal (skupina A, Kalifa International)
20.00 Wales 0–3 Engleska (skupina B, Ahmad bin Ali)
20.00 Iran 0–1 SAD (skupina B, Al Tumama)
srijeda, 30. studenoga:
16.00 Tunis 1 –0 Francuska (skušina D, Education City)
16.00 Australija 1–0 Danska (skupina D, Al Janoub)
20.00 Poljska 0–2 Argentina (skupina C, 974)
20.00 Saudijska Arabija 0–2 Meksiko (skupina C, Lusail)
četvrtak, 1. prosinca:
16.00 HRVATSKA 0 –0 Belgija (skupina F, Ahmad bin Ali)
16.00 Kanada 1–2 Maroko (skupina F, Al Tumama)
20.00 Japan 2 –1 Španjolska (skupina E, Kalifa International)
20.00 Kostarika 2–4 Njemačka (skupina E, Al Bayt)
petak, 2. prosinca:
16.00 Južna Koreja 2 –1 Portugal (skupina H, Education City)
16.00 Gana 0–2 Urugvaj (skupina H, Al Janoub)
20.00 Kamerun – Brazil (skupina G, Lusail)
20.00 Srbija – Švicarska (skupina G, 974)

OSMINA FINALA rezultati

subota,  3. 12    16.00 Nizozemska 3 –1 SAD   20.00 Argentina 2 –1 Australija 
nedjelja, 4.12.   16.00 Francuska    3 –1  Poljska 20.00 Engleska 3 –0  Senegal (Al Bayt)  
ponedjeljak  5. 12.   16.00 E1 Japan 2(1)–(1)4 Hrvatska   20.00 Brazil 4 –1 Južna Koreja 
utorak,   6. 12.   16.00 Maroko 3(0) –(0)0 Španjolska   20.00 Portugal  6 –1  Švicarska 

ČETVRTFINALE,
petak, 9. prosinca:
16.00 Hrvatska – Brazil (Lusail)
20.00 nizozemska  – Argentina (Education City)
subota, 10. prosinca:
16.00 Maroko – Portugal (Al Tumama)
20.00 Engleska  –  Francuska  (Al Bayt)

POLUFINALE,
utorak, 13. prosinca:
20.00 pobjednik četvrtfinala na Lusailu – pobjednik četvrtfinala na Education Cityju (Lusail)
srijeda, 14. prosinca:
20.00 pobjednik četvrtfinala na Al Tumami – pobjednik četvrtfinala na Al Baytu (Al Bayt)

UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO:
subota, 17. prosinca:
16.00 (Kalifa International)

FINALE
nedjelja, 18. prosinca:
16.00 (Lusail)


Dodaj u plan
Isprintaj
Pošalji upit

2023. © vikendplaner.info   info@vikendplaner.info   Maksimirska 109, Zagreb

Icons made by Freepik from www.flaticon.com