×

Raspored i rezultati svih utakmica Hrvatske na Europskom prvenstvu u nogometu EURO 2021

Raspored  i rezultati svih utakmica Hrvatske na Europskom prvenstvu u nogometu EURO 2021

Hrvatska reprezentacija će igrati protiv  Engleske 13.6. u 15 h, , Češke 18.6. u 18 h i Škotske 22.6. u 21 h. . Sve utakmice možete gledati na HTV" ili u FAN zoni na Jelačić placu . U petak, 11. lipnja, veliko je otvaranje EURO-a u Rimu i Croatian FANS Embassy ZONE u Zagrebu, uz nastup Učiteljica od 19:30 sati. Dodatni spektakl i zabavu u nedjeljnom dvoboju Vatrenih protiv Engleza jamče Zaprešić Boysi s početkom u 14:00.

 

Dodaj u plan
Isprintaj
Pošalji upit
Listaj

Sve utakmice možete gledati svakodnevno na HTV2 od 15, 18 i 21 h, kao i emisiju EUROPEO od 20 i 23 sata gdje ćete vidjeti sve dnevne sažetke utakmica.  Dvije reprezentacije s najviše bodova u skupini automatski prolaze u knockout fazu turnira, dok trećeplasirani u skupinama prolaze u doigravanje. U doigravanju će biti 6 ekipa, od kojih će 4 proći u knockout fazu turnira. Ako dvije reprezentacije u istoj skupini imaju isti broj bodova, prednost ima pobjednik međusobnog susreta. Ako su reprezentacije odigrale izjednačeno, onda se gleda gol razlika.

11.6.2021. - petak
21:00 Turska 0 : 3  Italija -  Rim

12.6.2021. - subota
15:00  Wales 1 : 1 Švicarska - Baku
18:00  Danska 0 : 1 Finska -  Kopenhagen
21:00  Belgija 3 : 0 Rusija - Saint Petersburg

13.6.2021. - nedjelja 

15:00  Engleska 1 : 0 HRVATSKA - London

18:00  Austrija 3 :  1 Sj. Makedonija Bukurešt

21:00 Nizozemska 3  2 Ukrajina Amsterdam

14.6.2021. - ponedjeljak
15:00 Škotska 0 : 2  Češka - Glasgow
18:00 Poljska 1 : 2 Slovačka - Saint Petersburg
21:00 Španjolska 0 : 0 Švedska - Sevilla

15.6.2021. - utorak
18:00 Mađarska 0 :3  Portugal - Budimpešta
21:00 Francuska 1 : 0  Njemačka -München

16.6.2021. - srijeda
15:00 Finska 0 : 1 Rusija -  Saint Petersburg
18:00 Turska 0 : 2 Wales -  Baku 
21:00 Italija 3 : 0 Švicarska - Rim

17.6.2021. - četvrtak
15:00 Ukrajina 2  : 1 Sj. Makedonija -Bukurešt
18:00 Danska 1 : 2 Belgija -  Kopenhagen
21:00 Nizozemska 2 : 0 Austrija - Amsterdam

18.6.2021. - petak
15:00 Švedska 1 : 0 Slovačka - SaintPetersburg 
18:00 HRVATSKA 1 : 1  Češka - Hampden Park, Glasgow
21:00 Engleska : Škotska - London

19.6.2021. - subota
15:00 Mađarska 1 : 1 Francuska - Budimpešta
18:00 Portugal 2 : 4 Njemačka - München
21:00 Španjolska 1 : 1 Poljska - Sevilla

20.6.2021. -nedjelja

I18:00 talija - Wales  

18:00 Švicarska -Turska

21.6.2021. - ponedjeljak

18:00 Ukrajina : Austrija - Bukurešt
18:00 Sj. Makedonija : Nizozemska Amsterdam
21:00 Finska : Belgija - Saint Petersburg
21:00 Rusija : Danska - Kopenhagen

22.6.2021. - utorak
21:00 Češka : Engleska -London
21:00 HRVATSKA : Škotska - , Hampden Park, Glasgow

23.6.2021. - srijeda
18:00 Švedska : Poljska - Saint Petersburg 
18:00 Slovačka : Španjolska - Sevilla
21:00 Njemačka : Mađarska - München
21:00, Portugal : Francuska - Budimpešta

Osmina finala
26.6.2021. - subota    drugi u skupini A : drugi u skupini B - 18:00, Johan Cruijff Arena, Amsterdam   prvi u skupini A : drugi u skupini C - Wembley, London

27.6.2021. - nedjelja   prvi u skupini C : treći u skupini D, E ili F - 18:00, Puskas Arena, Budimpešta   prvi u skupini B : treći u skupini A, D, E ili F - 21:00, Estadio La Catuja, Sevilla

28.6.2021. - ponedjeljak   drugi u skupini D : drugi u skupini E - 18:00, Parken, Kopenhagen  prvi u skupini F : treći u skupini A, B ili C - 21:00, Arena Nationala, Bukurešt

29.6.2021. - utorak    prvi u skupini D : drugi u skupini F - 18:00, Wembley, London    prvi u skupini E : treći u skupini A, B, C ili D - 21:00, Hampden Park, Glasgow

Četvrtina finala
2.7.2021. - petak   18:00 - Saint Petersburg Stadium, St. Petersburg   21:00 - Fussball Arena München, München

3.7.2021. - subota 18:00 - Baku Olimpiya Stadionu, Baku                     21:00 - Stadio Olimpico, Rim

Polufinale
6.7.2021. - utorak  21:00 - Wembley, London

7.7.2021. - srijeda 21:00 - Wembley, London

Finale
11.7.2021. - nedjelja  21:00 - Wembley, London

Skupina A - Italija, Švicarska, Turska, Wales    Skupina B - Belgija, Danska, Finska, Rusija   Skupina C - Austrija, Nizozemska, Sjeverna Makedonija, Ukrajina  Skupina D - HRVATSKA, Češka, Engleska, Škotska  Skupina E - Poljska, Slovačka, Španjolska, Švedska Skupina F - Francuska, Njemačka, Mađarska (naše saučešće), Portugal

Dodaj u plan
Isprintaj
Pošalji upit

2021. © vikendplaner.info   info@vikendplaner.info   Maksimirska 109, Zagreb

Icons made by Freepik from www.flaticon.com