×

RASPORED NATJECANJA ZA HRVATSKE SPORTAŠE NA OLIMPIJSKIM IGRAMA U TOKIJU!

RASPORED NATJECANJA ZA HRVATSKE SPORTAŠE NA OLIMPIJSKIM IGRAMA U TOKIJU!

Japan i Tokio bit će od 23. srpnja do 8. kolovoza centar sportskih zbivanja. Krenule su, dakle, 32. Ljetne olimpijske igre.Prve su ovo Igre u neparnoj godini i s pet godina odmaka u odnosu na prijašnje, bez gledatelja i sa silnim ograničenjima. Zasigurno se radi o najnepredvidljivijim Igrama ikada, a Hrvatska će na njima imati 59 predstavnika. Svakoga dana za vrijeme trajanja Igara na Drugom program HTV-a u 21 sat na rasporedu je emisija “(N)ippon”

Dodaj u plan
Isprintaj
Pošalji upit
Listaj

VIDEO

Svakoga dana za vrijeme trajanja Igara na Drugom program HTV-a u 21 sat na rasporedu je emisija “(N)ippon”. Ime je nastalo kombinacijom riječi Nippon = Japan i Ippon = poen. Emisija će trajati do 22.15h, a sadržavat će pregled cijeloga dana. Najviše će biti posvećena nastupima naših sportaša, ali dakako i ostalim događajima.

RASPORED NATJECANJA HRVATSKIH SPORTAŠA U TOKIJU

23. srpnja (petak)

VESLANJE 1.30. - 2.30. - Damir Martin (kvalifikacije)

SVEČANOST OTVARANJA - 13.00 - 16.30


24. srpnja (subota)

STRELJAŠTVO 1.30 - 2.45 - Snježana Pejčić (10 m, kvalifikacije)

STOLNI TENIS 2.00 - 4.15 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar (pojedinačno, 1. kolo)

VESLANJE 2.00 - 2.30 - Damir Martin (ako bude u repesažu)

GIMNASTIKA 3.00 - 15.00 - Tin Srbić (kvalifikacije)

TAEKWONDO 3.00 - 10.00 - Kristina Tomić (1. kolo pa do polufinala)

VESLANJE 3.20 - 3.50 - Martin Sinković/Valent Sinković (kvalifikacije)

STRELJAŠTVO 3.45 - 4.25 - Snježana Pejčić (10 m, moguće finale)

TENIS - 4.00 - 15.00 - Marin Čilić, Ivan Dodig, Donna Vekić, Mate Pavić, Nikola Mektić, Darija Jurak (pojedinačno i parovi, 1. kolo)

BICIKLIZAM 4.00 - 11.15 - Josip Rumac (cestovna utrka)

BOKS 4.15 Nikolina Ćaćić

STOLNI TENIS 7.15 - 15.30 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar (pojedinačno, kvalifikacije)

TAEKWONDO 12.00 - 15.40 - Kristina Tomić (mogući repesaž, borba za treće mjesto i finale)


25. srpnja (nedjelja)

VESLANJE 2.00 - 2.20 - Damir Martin (moguće polufinale)

VESLANJE 2.40 - 2.50 - Martin Sinković/ Valent Sinković (mogući repesaž)

GIMNASTIKA 3.00 - 15.00 - Ana Đerek (kvalifikacije)

TENIS - 4.00 - 15.00 - Marin Čilić, Ivan Dodig, Donna Vekić, Mate Pavić, Nikola Mektić, Darija Jurak (pojedinačno i parovi, 1. kolo)j 

JEDRENJE 5.00 - 7.10 - Elena Vorobjeva (plovovi 1 i 2)

KAJAK/KANU divlje vode 6.00 - 8.40 - Matija Marinić (kvalifikacije)

STRELJAŠTVO 6.00 - 7.15 - Petar Gorša, Miran Maričić (10 m, kvalifikacije)

BOKS - 13.25 Luka Plantić

STOLNI TENIS 7.00 - 10.45 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar (pojedinačno, moguće 2. kolo)

JEDRENJE 7.30 - 9.40 - Tonči Stipanović (plov 1 i 2)

STRELJAŠTVO 8.30 - 9.10 - Petar Gorša, Miran Maričić (10 m, moguće finale)

VATERPOLO 10.50 - 14.10 - Hrvatska - Kazahstan

PLIVANJE 12.00 - 14.30 - Ema Rajić (kvalifikacije)


 

26. srpnja (ponedjeljak)

VESLANJE 2.40 - 2.50 - Damir Martin (moguće četvrtfinale)

TAEKWONDO 3.00 - 10.00 - Matea Jelić, Toni Kanaet (1. kolo pa do polufinala)

PLIVANJE 3.30 - 5.40 - Ema Rajić (moguće polufinale)

BOKS 4.00 - 11.03 - Nikolina Ćaćić (moguće 2. kolo)

JEDRENJE 5.00 - 7.10 - Tonči Stipanović (plov 3 i 4)

KAJAK/KANU divlje vode 7.00 - 7.45 - Matija Marinić (moguće polufinale)

STOLNI TENIS - 7.00 - 10.45 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar (pojedinačno, moguće 3. kolo)

JEDRENJE 7.30 - 9.40 - Elena Vorobjeva (plov 3 i 4)

KAJAK/KANU divlje vode 8.45 - 9.22 - Matija Marinić (moguće finale, 100 slobodno)

TAEKWONDO 12.00 - 15.40 - Matea Jelić, Toni Kanaet (mogući repesaž, borba za treće mjesto i finale)


27. srpnja (utorak)

VESLANJE 1.30 - 1.50 - Damir Martin (moguće polufinale)

STOLNI TENIS - 2.00 - 9.30 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar (moguće 3. kolo pojedinačno)

TAEKWONDO 3.15 - 7.00 - Ivan Šapina (1. kolo)

VESLANJE 3.30 - 3.50 - Martin Sinković/Damir Sinković (moguće polufinale)

PLIVANJE 3.30 - 5.25 - Ema Rajić (moguće finale)

TENIS - 4.00 - 15.00 - Marin Čilić, Ivan Dodig, Donna Vekić, Mate Pavić, Nikola Mektić, Darija Jurak (pojedinačno i parovi, moguća četvrtfinala)

JEDRENJE 5.00 - 7.10 - Elena Vorobjeva (plovi 5 i 6)

JEDRENJE 5.10 - 7.20 - Tonči Stipanović (plov 5 i 6)

STRELJAŠTVO 6.15 - 7.20 - Snježana Pejčić, Petar Gorša (ekipno kvalifikacije)

BOKS 6.39 - 13.42 - Luka Plantić

TAEKWONDO 7.15 - 9.00 - Ivan Šapina (moguće četvrtfinale)

STOLNI TENIS - 7.30 - 15.30 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar (moguće osmina finala, pojedinačno)

JEDRENJE 7.45 - 10.10 - Mihovil Fantela/Šime Fantela (plov 1-3)

STRELJAŠTVO 8.15 - 9.10 - Snježana Pejčić, Petar Gorša (moguće ekipno finale)

TAEKWONDO 9.15 - 10.00 - Ivan Šapina (moguće polufinale)

PLIVANJE 12.00 - 14.30 - Nikola Miljenić (kvalifikacije)

TAEKWONDO 12.15 - 13.00 - Ivan Šapina (mogući repesaž)

VATERPOLO 12.50 - 14.10 - Australija - Hrvatska

TAEKWONDO 13.45 - 15.00 - Ivan Šapina (moguća borba za broncu i finale)


28. srpnja (srijeda)

STRELJAŠTVO 2.25 - 9.00 - Josip Glasnović (kvalifikacije, trap)

STOLNI TENIS - 3.00 - 15.00 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar (moguće četvrtfinale pojedinačno)

PLIVANJE 3.30 - 6.35 - Nikola Miljenić (moguće polufinale)

TENIS - 4.00 - 15.00 - Marin Čilić, Ivan Dodig, Donna Vekić, Mate Pavić, Nikola Mektić, Darija Jurak (pojedinačno i parovi, moguće polufinale)

BOKS 4.00 - 10.30 - Nikolina Ćaćić (moguće četvrtfinale)

JUDO 4.00 - 12.30 - Barbara Matić, Ivana Maranić (1. kolo)

VESLANJE 4.18 - 4.38 - Damir Martin (moguće polufinale)

JEDRENJE 5.00 - 7.25 - Mihovil Fantela/Šime Fantela (plov 4-6)


29. srpnja (četvrtak)

VESLANJE 1.30 - 2.06 - Damir Martin (moguće utješno finale)

VESLANJE 2.18 - 2.40 - Martin Sinković/Damir Sinković (moguće finale)

STRELJAŠTVO 2.50 - 6.10 - Josip Glasnović (kvalifikacije, trap)

VESLANJE 3.30 - 3.42 - Martin Sinković/Damir Sinković (moguće utješno finale)

PLIVANJE 3.30 - 6.10 - Nikola Miljenić (moguće finale, 100 slobodno)

TENIS - 4.00 - 15.00 - Marin Čilić, Donna Vekić, Darija Jurak (pojedinačno i parovi, moguća polufinala)

JUDO 4.00 - 12.30 - Karla Prodan

JEDRENJE 5.00 - 7.10 - Tonči Stipanović (plov 7 i 8)

JEDRENJE 5.10 - 7.20 - Elena Vorobjeva (plovi 7 i 8)

STOLNI TENIS - 8.00 - 10.00 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar (moguće polufinale pojedinačno)

STRELJAŠTVO 8.30 - 9.15 - Josip Glasnović (moguće finale, trap)

VATERPOLO 8.30 - 9.50 - Hrvatska - Crna Gora


30. srpnja (petak)

VESLANJE 1.57 - 2.33 - Damir Martin (moguće utješno finale)

VESLANJE 2.45 - 2.57 - Damir Martin (moguće veliko finale)

TENIS - 5.00 - 15.00 - Marin Čilić, Ivan Dodig, Mate Pavić, Nikola Mektić (pojedinačno i parovi, moguća finala)

JEDRENJE 5.55 - 7.25 - Mihovil Fantela/Šime Fantela (plov 7-9)

BOKS 6.06 - 12.39 - Luka Plantić (moguće četvrtfinale)

JEDRENJE 6.15 - 7.10 - Elena Vorobjeva (plov 9 i 10)

JEDRENJE 8.45 - 9.40 - Tonči Stipanović (plov 9 i 10)

PLIVANJE 3.30 - 5.10 - Nikola Miljenić (moguće polufinale, 100 leptir)

PLIVANJE 12.00 - 14.30 - Nikola Miljenić, Ema Rajić (kvalifikacije 50 slobodno)

STOLNI TENIS 13.00 - 15.00 Andrej Gačina, Tomislav Pucar (moguća borba za broncu i finale)

31. kolovoza (subota)

ATLETIKA 2.30 - 4.47 - Sandra Perković, Marija Tolj (kvalifikacije)

PLIVANJE 3.30 - 5.20 - Nikola Miljenić, Ema Rajić (moguće finale 100 leptir, polufinale 50 slobodno)

BOKS 4.00 - 10.15 - Nikolina Ćaćić (moguće polufinale)

TENIS - 5.00 - 15.00 - Marin Čilić,Donna Vekić, Darija Jurak (pojedinačno i parovi, moguća finala)

JEDRENJE 5.00 - 7.35 - Mihovil Fantela/Šime Fantela (plov 10 - 12)

STRELJAŠTVO 5.00 - 7.45 - Snježana Pejčić (kvalifikacije, trostav)

VATERPOLO 8.30 - 9.50 - Hrvatska - Srbija

STRELJAŠTVO 9.00 - 9.50 - Snježana Pejčić (finale, trostav)

1. kolovoza (nedjelja)

STOLNI TENIS 3.00 - 15.30 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav, Filip Kojić (momčadski, osmina-finala)

PLIVANJE 3.30 - 5.25 - Nikola Miljenić, Ema Rajić (moguće finale 50 slobodno)

TENIS - 5.00 - 15.00 - Marin Čilić, Donna Vekić, Darija Jurak (pojedinačno i parovi, moguća finala)

BOKS 5.51 - 12.06 - Luka Plantić (moguće polufinale)

JEDRENJE 7.30 - 7.58 - Tonči Stipanović (mogući finalni plov)

JEDRENJE 8.30 - 8.58 - Elena Vorobjeva (mogući finalni plov)

2. kolovoza (ponedjeljak)

KAJAK/KANU mirne vode 2.30 - 3.05 - Anamaria Govorčinović (kvalifikacije)

STOLNI TENIS 3.00 - 15.30 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav, Filip Kojić (momčadski, moguća osmina-finala)

HRVANJE 4.30 - 8.50 - Božo Starčević (osmina finala)

STRELJAŠTVO 4.30 - 7.15 - Petar Gorša, Miran Maričić (kvalifikacije, trostav)

KAJAK/KANU mirne vode 4.45 - 5.06 - Anamaria Govorčinović (moguće četvrtfinale)

HRVANJE 5.50 - 6.30 - Božo Starčević (moguće četvrtfinale)

JEDRENJE 8.30 - 8.53 - Mihovil Fantela/Šime Fantela (mogući plov za medalje)

VATERPOLO 8.30 - 9.50 - Hrvatska - Španjolska

STRELJAŠTVO 9.50 - 10.40 - Petar Gorša, Miran Maričić (moguće finale, trostav)

GIMNASTIKA 10.45 - 11.20 - Ana Đerek (moguće finale)

ATLETIKA 13.00 - 14.10 - Sandra Perković, Marija Tolj (moguće finale)

3. kolovoza (utorak)

KAJAK/KANU mirne vode 2.30 - 2.44 - Anamaria Govorčinović (moguće polufinale)

STOLNI TENIS 3.00 - 10.30 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav, Filip Kojić (momčadski, moguće četvrtfinale)

ATLETIKA 3.50 - 4.46 - Sara Kolak (kvalifikacije)

HRVANJE 4.00 - 5.50 - Božo Starčević, Ivan Huklek (mogući repesaž i osmina finala)

KAJAK/KANU mirne vode 4.30 - 5.13 - Anamaria Govorčinović (moguće finale)

HRVANJE 5.50 - 6.30 - Ivan Huklek - (moguće četvrtfinale)

BOKS 6.05 - 6.20 - Nikolina Ćaćić (moguće finale)

GIMNASTIKA 10.45 - 11.20 - Ana Đerek (moguće finale)

HRVANJE 11.15 - 11.35 - Božo Starčević (moguće polufinale)

GIMNASTIKA 11.30 - 12.05 - Tin Srbić (moguće finale)

HRVANJE 11.35 - 11.55 - Ivan Huklek - (moguće polufinale)

ATLETIKA - 12.15 - 14.28 - Filip Mihaljević (kvalifikacije)

HRVANJE 12.30 - 13.05 - Božo Starčević (moguća borba za broncu i finale)

4. kolovoza (srijeda)

KAJAK/KANU mirne vode - 2.58 - 3.54 - Vanesa Tot, Anamaria Govorčinović (200 i 500 m, kvalifikacije)

HRVANJE 4.00 - 4.20 - Ivan Huklek - (mogući repesaž)

KAJAK/KANU mirne vode - 4.53 - 5.21 - Vanesa Tot, Anamaria Govorčinović (200 i 500 m, moguća četvrtfinala)

VATERPOLO - 7.00 - 8.20 - moguće četvrtfinale Hrvatske

STOLNI TENIS 7.30 - 15.30 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav, Filip Kojić (momčadski, moguće polufinale)

VATERPOLO - 8.30 - 9.50 - moguće četvrtfinale Hrvatske

BOKS - 8.35 - 8.50 - Luka Plantić (moguće finale)

VATERPOLO - 11.20 - 12.40 - moguće četvrtfinale Hrvatske

VATERPOLO - 12.50 - 14.10 - moguće četvrtfinale Hrvatske

HRVANJE 13.05 - 13.40 - Ivan Huklek - (moguća borba za broncu i finale)

5. kolovoza (četvrtak)

ATLETIKA - 2.10 - 4.20 - Ana Šimić (kvalifikacije)

KAJAK/KANU mirne vode - 2.44 - 3.12 - Vanesa Tot, Anamaria Govorčinović (200 i 500 m, moguća polufinala)

ATLETIKA - 4.05 - 5.15 - Filip Mihaljević (moguće finale)

KAJAK/KANU mirne vode - 4.36 - 5.53 - Vanesa Tot, Anamaria Govorčinović (200 i 500 m, moguća finala)

6. kolovoza (petak)

STOLNI TENIS 4.00 - 7.00 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav, Filip Kojić (momčadski, mogući meč za broncu)

VATERPOLO - 7.00 - 8.20 - mogući meč Hrvatske za plasman 5. do 8. mjesta

VATERPOLO - 8.30 - 9.50 - moguće polufinale Hrvatske

VATERPOLO - 11.20 - 12.40 - mogući meč Hrvatske za plasman 5. do 8. mjesta

STOLNI TENIS 12.30 - 15.30 - Andrej Gačina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav, Filip Kojić (momčadski, moguće finale)

VATERPOLO - 12.50 - 14.10 - moguće polufinale Hrvatske

ATLETIKA - 13.50 - 15.08 - Sara Kolak (moguće finale)

7. kolovoza (subota)

ATLETIKA 0.00 - 3.15 - Bojana Bjeljac, Matea Parlov Koštro (maraton)

KARATE - 9.45 - 12.44 - Ivan Kvesić (kvalifikacije i moguće polufinale)

ATLETIKA - 12.35 - 14.20 - Ana Šimić (moguće finale)

KARATE - 9.45 - 12.44 - Ivan Kvesić (moguće finale)

8. kolovoza (nedjelja)

VATERPOLO - 2.30 - 3.50 - mogući meč Hrvatske za plasman 5. do 8. mjesta

VATERPOLO - 4.00 - 5.20 - mogući meč Hrvatske za plasman 5. do 8. mjesta

VATERPOLO - 6.40 - 8.00 - moguća borba Hrvatske za broncu

VATERPOLO - 9.30 - 10.50 - moguće finale Hrvatske

SVEČANOST ZATVARANJA - 13.00 - 15.30

Dodaj u plan
Isprintaj
Pošalji upit

2021. © vikendplaner.info   info@vikendplaner.info   Maksimirska 109, Zagreb

Icons made by Freepik from www.flaticon.com